Посібник для міських садівників

Збірка швидких та простих рішень для влаштування міських садів

Ми переконані, що вирощувати їжу можна і треба не лише у сільській місцевості, а й у наших містах, тож хочемо разом втілювати кращі практики міського городництва.
Міські сади дозволяють не тільки вирощувати свіжі овочі, фрукти та зелень в міських умовах,  а й слугують місцем психічного розвантаження, екоосвіти, спілкування та розбудови спільноти однодумців.

Таких просторів має ставати більше, тож з радістю ділимося з вами практичним посібником DIY-ідей для розвитку міських садів і городів, яку спільно з партнерами розробили ГО “Плато”.  У збірці ви знайдете детальні інструкції та поради щодо самостійного виготовлення різних елементів міського саду: високих та теплих грядок, компостерів, ємностей для збору дощової води, садових меблів тощо.


Можливо, саме для вас міське городництво стане чи то корисною терапією, чи простором для порозуміння і гуртування з сусідами,  чи особистим  внеском у сталий розвиток свого міста та наближенням перемоги.

Посібник розроблено у межах проєкту «DIY for Climate», що реалізується ГО «Еко Місто Чернігів» у партнерстві з ГО «Плато», «EcoVisio» та «Internationaler Arbeitskreis e.V.» в межах програми фінансової підтримки «MEET UP! Youth for Partnership», що фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Фондом EVZ. 

Партнерами створення посібника є ініціатива «Сади Перемоги» проєкту SURGe, ГО «Ecoterra» та простір міського садівництва та городництва «Розсадник».

Завантажити посібник