Оновлена типова Програма продовольства для громад

Під час війни ситуація з продовольством стрімко змінюється. І якщо на початку, проблема локальної продовольчої безпеки була не для всіх очевидною, то зараз переважна більшість громад визнають усі ризики.

Наші експерти врахували зміну ситуації в країні та пропонують громадам оновлену версію типової Програми, якою можуть скористатися абсолютно усі громади.

Програма акцентована на трьох напрямках – це безпосередня робота фахівців громади, робота з місцевим бізнесом та домогосподарствами. Вона дасть можливість обрати заходи саме для цілей вашої громади. Усі заходи неодмінно наблизить вас до досягнення кінцевої мети – забезпечити усім мешканцям громади доступ до основних груп харчових продуктів у раціональній кількості.

Також цим проєктом документа ми пропонуємо громадам створювати продовольчі резерви та надаємо методичні рекомендації щодо розрахунку потреб у харчових продуктах. Продовольчі резерви одночасно слугуватимуть і запасами на випадок надзвичайних ситуацій, і забезпечать окремі категорії населення доступом до харчових продуктів.

Продовольча безпека – це важливий стратегічний напрямок, забезпечення якого у воєнний час потребує вашої підтримки. 

Завантажте оновлену типову Програму «Підтримка самозабезпечення громади харчовими продуктами на 2023-2024 роки», адаптуйте її під потреби своєї громади і якнайшвидше починайте розбудову Садів Перемоги!

Завантажити Програму