Посади!
Деталі проєкту

Партнер:

ГО Еколтава, Сімейний сад

Для кого:

Жителі Полтавської, Сумської, Чернігівської, Харківської, Київської, Черкаської, Дніпропетровської, Запорізької та Житомирської областей

Прийом заявок:

до вичерпання запасів насіння
Форма заявки
Кому насіння?!

500 наборів насіння для людей, які через війну не мають можливості придбати його самостійно - так Сади Перемоги підтримали весняну акцію Еколтава “ПоСАДИ!”

Насіння люб'язно надав інтернет-магазин насіння "Сімейний сад"!

Акція поширюється на жителів Полтавської, Сумської, Чернігівської, Харківської, Київської, Черкаської, Дніпропетровської, Запорізької та Житомирської областей.

Хто може отримати насіння?

Люди, які не мають доступу до магазинів, щоб купити насіння, ті, хто потрапили у складні економічні обставини та не мають коштів на насіння (особливо пенсіонери, багатодітні родини, люди з інвалідністю, люди, які втратили роботу).
Люди, які прийняли вдома ВПО чи самі є внутрішньо переміщеними особами, які тимчасово проживають в будинках з присадибними ділянками.
Люди, які проживають в населених пунктах, що були окуповані.
В акції можуть взяти участь ті українці, які проживають у приватних будинках, мають присадибні ділянки, а також жителі багатоквартирних будинків, за умови, що їм є де вирощувати городину.

Що входить в пакет з насінням?

Насіння овочів: морква столова, редиска, чорна редька, огірок, буряк столовий, капуста, кабачок кущовий, кабачок, гарбуз, патісон, томат, горох овочевий, арахіс, кукурудза цукрова, кавун, диня, десертний гарбуз, квасоля спаржева кущова.
Зелень: петрушка, цибуля або цибуля ріпчаста, кріп, базилік, рукола, шпинат, салат листовий.
Комплектування насіннєвих пакетів може бути змінене.

Як отримати насіння?

Заповнити форму заявки до 5 травня 2022 року та очікувати на повідомлення чи дзвінок для узгодження даних.

Форма заявки

Зверніть увагу!

Якщо у Вас є знайомі, які з технічних причин не можуть заповнити гугл-форму (відсутність інтернету чи невміння ним користуватися), Ви зможете заповнити форму повторно замість тієї людини вказавши її контактний номер і, обов’язково, її повну адресу для відправки.

Ми вдячні нашим партнерам Укрпошта за можливість надсилати вам пакунки на пільгових умовах (доставка здійснюється за наш рахунок). Проте, ми не можемо обіцяти здійснити доставку в разі порушення логістичних маршрутів служб доставки, хоча ми зробимо все можливе.
Просимо також, за можливості, надсилати нам фото та відео з ваших городів, щоб ми поділилися з іншими людьми та надихали їх долучатися!

Продовжуємо працювати на нашу спільну перемогу!

Акція "Городина для великої родини" завершилась і ми з радістю ділимось її результатами!

Результати партнерства з магазином "Сімейний Сад"

Ще проєкти