Городина для великої родини
Деталі проєкту

Партнер:

Інтернет-магазин www.seed.ua

Для кого:

Прийомні сім'ї, сім'ї опікунів, піклувальників та патронатних вихователів, в яких виховується троє і більше дітей, включаючи рідних та дитячі будинки сімейного типу

Прийом заявок:

до 7 травня 2022 року або до вичерпання запасів насіння
Подати заявку

300 родин мають можливість отримати насіннєві набори овочевих культур в рамках програми ”Городина для великої родини”. Ця програма - результат плідного партнерства команди “Садів Перемоги” та інтернет-магазину Seed.ua.

Хто може взяти участь у Програмі?
  • Дитячі будинки сімейного типу.
  • Прийомні сім'ї, сім'ї опікунів, піклувальників та патронатних вихователів, в яких виховується троє і більше дітей, включаючи рідних.

Дитячі будинки сімейного типу, розташовані на території громад, що перебувають під контролем України (через неможливість організувати доставку на непідконтрольні території). прийомні сім'ї, сім'ї опікунів, піклувальників та патронатних вихователів, в яких виховується троє і більше дітей, включаючи рідних.

Яку допомогу можна отримати через Програму?

Програма надаватиме набори, які складаються з насіння таких культур: томати низькорослі; огірки (сорти для відкритого грунту); кабачки; гарбузи; коренеплоди (морква та буряк). Також до наборів увійдуть засоби захисту для цих культур.

Як долучитися?

Заповніть заявку на участь: https://forms.gle/89EoMLMZSrwttSL28
За потреби співробтники seed.ua сконтактують з Вами для уточнення деталей.

Як та коли можна отримати насіння?

Насіння буде відправлене поштовою службою впродовж 10 днів після отримання заявки в ті громади, до яких здійснюють доставку поштові та кур’єрські служби.

Важливо!

Надання заявником неправдивої інформації є підставою для залишення такої заявки без розгляду.
Допомога може бути надана лише родинам, які пребувають на підконтрольних Україні територіях, оскільки лише на них можуть здійснювати доставку кур'єрські служби.

Ще проєкти